Pogledaj jedan post
Old 12.07.2016., 19:01   #64
Quote:
zoya85 kaže: Pogledaj post

Roditeljska ljubav i ljubav prema partneru, sasvim su drukčije vrste ljubavi i ostavljaju drukčiji utisak.
Nemjerljivo.
Zašto?

Pitam, zanima me. Meni jednaki značaj ima roditeljska ljubav i ljubav prema partneru. Različiti outlet, ali ista ljubav. Zanima me zašto po tebi ljubav prema bivšem partneru, koja više ne postoji, ima toliki ogroman značaj?

Evo, recimo, autorica je rekla da je u iznimno sretnoj vezi trenutno s čovjekom kojeg obožava i koji nju obožava. Zašto bi joj bilo toliko bitno da uz vezu koju trenutno ima, još traži kruha preko pogače i traži neokaljanost veze s nekim tipom s kojim je prekinula prije 6 godina jer joj je bio dosadan? Njen slučaj je specifičan i ne dešava se svaki dan, ali to dvoje ljudi nisu krivi što su se povezali i zaljubili i ne vidim zašto bi bili obazrivi prema osjećajima sestre koja ga je i sama ostavila, jer ga više nije htjela i koja je u sretnoj vezi. Da sam ja dečko te sestre, malo bih se pitao što točno tu moju djevojku toliko žulja s kim je njen bivši, a s kim njena sestra.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom