Pogledaj jedan post
Old 12.07.2016., 19:06   #65
Meni je to iskreno malo čudno.
Tim više što se zaljubljenost i interes za vezu ne javlja tako da nas pogodi munja s neba, nego moramo svojim ponašanjem djelovati u smjeru razvijanja nečega. Konkretno 'forsirati' druženja, aktivnosti, dubokoumne/upoznavajuće/povezujuće razgovore i sl. Ma znamo svi kako počinje sve. A to je sestra i radila (planinarenje i što li već). On je bio jedini pogodan za to? Čisto sumnjam, no dobro.

Kad se već dogodilo, ako se dogodilo, ne bi mi bilo svejedno (ne u smislu da mi je još stalo do bivšeg, to je skroz krivo tumačenje 'krivosti' koju osjeća seka-autorica), ali bih podržala seku ako je sretna. Ne može ona sad undo-ati osjećaje, na to je trebala misliti prije nego što su se javili. Ljud je pa nije mislila, dogodi se i takav scenarij. Duboko udahnuti i probati ne potencirati/uvećavati problematičnost situacije, nego se truditi autosugestijom prihvatiti to i s vremenom vjerojatno i hoćemo.

Bez obzira na napisano, smetalo bi mi da mi netko nabija na nos da mi nešto ne bi trebalo/smjelo smetati, pa nije baš da izaberemo iz košare što će nam smetati i izazvati ne-ugodne emocije. Smije seki-autorici smetati, ali da se to neutralizirati ako se želi.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom