Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 02.10.2017., 00:38   #5986
=Biljka
Quote:
Ibrahime, kao što si sam napisao, sirovo jedeš tek koji mjesec a drobiš budalaštine kao velik.
Pitanje prehrane vrlko je kompleksno, toliko kompleksno da se neznalici poput tebe nikako ne može objasniti, čak da nacrtam nećeš shvatiti.
Zaboravljaš prebrzo Biljka112, uz kratku vremensku distancu, ne želiš valjda da pomislimo kako te ulovila demencija.
Pa Ibrahim je već sto puta rekao kako je više od 10 godina vegetarijanac sa naglaskom na sirovo.
Slabo ti je i prosuđivanje, uviđanje odnosa i pojava često je iskrivljeno, a mišljenje se odvija na konkretnoj razini, koju nadopunjuješ vulgarijama.
Quote:
Osim toga si prilično drzak, nazivati šećer smećem, meso "mrtvom životinjom" krajnje je neukusno. Idući put kad ćeš pisati takvu gadariju sjeti se koliko je gladnih na svijetu. koliko ljudi umire od gladi. Nemoj zaboraviti da bi te u nekim dijelovima svijeta ubili za 10 deka parizera i vrećicu jeftinih bonbona.
Ajde, ajde, na.krivi naćin loviš na empatiju.
Jesi li se zapitao i istražio zašto su gladni u Africi ?
Zato jer su ih razne koorporacije istjerale iz njihovog prirodnog doma, uveli im ratove, naftne bušotine, zagadili vodu i zemlju, a njih stjerali u pustinje da krepaju.
Quote:
Na kraju, nemoj mi više docirati, nigdje nisam napisao ništa za kemoterapiju, ali nemoj ni širiti idiotske laži da sirova hrana liječi karcinom.
Ponovno tvoj Biljka112 upis bez smisla.
Uznemiren si i nepristojan, te sam sebi uvjetuješ deprivirajuću situaciju, u koju se bez razloga guraš. Shvaćanje odnosa između uzroka i posljedica ti Biljka112 predstavlja problem, nedovoljno i pogrešno zaključuješ.
Rorion is offline