Pogledaj jedan post
Old 12.11.2017., 18:24   #1371
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
potpisujem. milanovic je tim potezom htio bez posla ostaviti jos nekoliko tisuca siroteka koji rade na minimalcu a gazda im ne bi dao vecu placu nego sup kartu. stvarno je tuzno to sto je htio. sva sreca da nije uspio.

nazalost, ako je istina ono sto si napisao, onda zoran stvarno nista nije razumio.
Glavno da je tebi sve jasno... doduše, kad bi te čovjek tražio da to obrazložiš, ne bi imao jebenog pojam kako, jer sve što znaš o tome su neke tri glupe fraze s kojim su te sektaši podojili, pa zato i bez srama mlatiši ovakve gluposti.
Ali glavno da je tebi sve jasno
Pa i djeluješ mi vrlo bistro kroz postove, kao netko kome su te stvari jasne kolko je i sam bistar

Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Nego, sve vas Milanović još uvijek boli, a nema ga u politici, evo, biti će već dvije godine...
Al kak ne kužiš - on je luzer... to jednoglasno zaključuje ekipa koja život provodi kampirajući po forumu, izvlačeći i prožvakavajući mjesecima stare tekstove o njemu, di je, šta i o čemu su novinar nagađali prošle godine vezano uz Milanovića

Imam feeling da bi rađe da im je netko nalio litru varikine u guzicu kroz lijevak, nego što su morali čitati da je ipak ispalo da je Milanović prvi posao koji je dogovarao - i dogovorio. I da ga netko fino plaća ko savjetnika.
A oni su si tako bili pametni... oni su sve znali...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline