Pogledaj jedan post
Old 13.05.2010., 22:34   #7
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
Evo potvrdno je ide na operaciju. Sada trebano obaviti nalaze krvi i ekg. Radi se pod opcom anestezijom. Vade samo treci krajnik. Ne znam, ja se uzasavam operacije, znam da je rutinska ali je operacija sa narkozom. Uff
ne brini.
što su manji to im je lakše.
ja sam ih vadila u sedmom osnovne.
meni je bilo grozno i dva tjedna sam se oporavljala jer rane su bile veće nego nekom djetetu.

sa mnom u sobi bilo je nekoliko beba od godinu-dvije...
oni su isti dan išli doma, a ja sam ostala oko tri dana.

nego, savjet-potrudi se da ostaneš za vrijeme operacije u hodniku i da vidiš kad ti dijete uvode u sobu...pa kad se probudi vjerojatno će biti žedan a neće mu nitko htjeti dati vode.

sjećam se naime... ja se probudila...iz te narkoze...u odvratnim bolovima pljujem krv po jastuku...a ono ...na drugom kraju sobe...jedno djetešce u onom kinderbet...i on jadan pokušava uzet šalicu s čajem koji su mu stavili na onaj stolić do kinderbeta... i ne može ga jadan provuć kroz rešetke..a nigdje nema medicinske sestre...
a meni muka od svega...a muka mi gledati jadno dijete kako se muči s tom čašom. i jedva jedvice dižem se na noge ... dođem do njega poluotvorenih očiju.... i dajem mu da pije...a on jadan guca ko mali mrav... nikako da popije... a ja skoro u nesvijest opala.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom