Pogledaj jedan post
Old 03.07.2013., 00:34   #4717
Quote:
vendella kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zamolila bih za savjet. Mijenjamo prozore i vrata te smo uzeli nekoliko okvirnih ponuda. Molim dobro upućene za savjet što bi bilo bolje, što bi trebalo izbjegavat (bilo firmu, bilo materijal koji koriste) i slično. Na području Rijeke smo i radi se o sljedećim ponudama:
AluBen (profil Gealan, sistem 8000IQ, okov Winkhaus, izostaklo 4/20/4)
Alanis (profil Salamander SL76, okovi Maco, staklo low-e+argon, K=1.1, 4/16/4)
Kali (trohadil) (Salamander sl76, okov winkhaus, staklo Toptherm 24 AI, low, argon Ug=1.1)
Modern Line (sistem Trocal Innonova-A5 nemam posebne podatke za profil,okov, staklo kao na ostalim ponudama)
Cijenom su sve ponude tu negdje, napisala sam ih redom od najskuplje do najjeftinije, ali razlika u cijeni između najskuplje i najjeftinije je manje od 10% iznosa i nije presudna. Pročitala sam dosta ovdje na forumu, ali puno je napisano i teško je pohvatat nekome tko je totalno neupućen pa ako ima koja dobra duša da iskomentira konkretne ponude, bila bih vrlo zahvalna
Svakako preporucujem Gealan ili salamander, Rehau ako imate ili Veka sto su za mene najbolji profili.
Svakako preporucujem troslojno staklo koje postaje sve vise standard i nije vise toliko skuplje od standardnih, na m2 cca 300 kn razlike.
Trocal ne preporucujem jer je kvalitetom materijala ispod navedenih.
Što se tice proizvođaca, za podrucje Rijeke nemogu pomoci

Zadnje uređivanje schabic : 03.07.2013. at 00:45.
schabic is offline