Pogledaj jedan post
Old 20.01.2012., 11:34   #37
evo, nakon tjedan dana, osjećam poboljšanje nije to još to, ali bilo bi blesavo očekivati čuda. od danas spuštam Decortine, na 40mg narednih tjedan dana. barem je krenulo na bolje i sretna sam zbog toga.
moram napomenuti da je veliku ulogu imalo pravilno doziranje Mestinona i drastično smanjene tjelesne aktivnosti. baš sam se na početku preforsirala, stalno smo nekud išli, ja sam se samo trpala Mestinonima jer njih kao smijem svaka 4h, ali čini mi se da su tako zapravo imali kontra učinak. a zadnjih tjedan dana pijem 3-4 Mestinona, puno puno odmaram (muž i mama su preuzeli sve poslove i pomoć oko djeteta) i evo, rezultati su tu. plus što su se i hormoni valjda unormalili.
i ne želim reklamirati nikakve proizvode, ali pijem i kravlji kolostrum (u kapsulama). znam da su mnogi skeptični oko njegovog pozitivnog učinka, ali pila sam ga i ranije i pomogao mi je, a osim toga i doktorica mi je rekla da može pomoći. pa je valjda i to pridonijelo.
tako, od svih kombinacija, našla sam svoju dobitnu sad samo polako i strpljivo dalje pa će valjda doći na svoje kako je bilo i prije trudnoće. i jedva čekam proljeće da krenemo u šetnje s bebicom i nitko sretniji od mene...
__________________
"I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo, da sam sve druge voleo tamnom stranom srca, štedeći se, učeći se kako ću najbolje voleti nju..."
Eleonor@ is offline  
Odgovori s citatom