Pogledaj jedan post
Old 31.08.2011., 13:41   #15
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
a vidi... počela se čoškati prošli tjedan, trajalo dva dana, bili kod doktorice između ostalog radi kihanja, suznih očiju, i ostalih blagodati koje nosi alergija..., taj dan se nije čoškala kao ni večer prije, spomenula doktorici, rekla da nije ništa.
i dva -tri dana je bilo ok... pa se opet jedan dan čoškala, pa opet ništa... i bila je sad opet kod doktorice zbog toga, napravili pregled, kontrolu urina, nalaz uredan i sve je bilo ok, do noćas kad se baš jako izgrebala.
Na sreću ili nažalost ja nikad nisam imala takvih problema, pa iskreno neznam kak je to, da znam možda bi joj znala i pomoći... zato i pitam, a reagirali smo odmah.

nije mi jedino jasno kak ju malo čoška, malo ne... mislim jedan dan sve ok, dok drugi već koma...

a što se tiće ovoga s davanjem lijekova na svoju ruku, nisam baš za to... mislim ja jedem bananu dok me glava boli, pa tek onda tablete, tako da...

da se razumijemo, ništa ti ne predbacujem... samo nekad ako su bakterije u pitanju znaju se malo povući pa opet pojaviti. vjeruj mi znam ja, imala sam ja tih problema i nisam mogla baš niti do drugog dana izdržati, a kamoli nekoliko. zato kažem, odi na ginekologiju s djetetom. ako nigdje drugdje odvedi ju svojoj ginekologici.
rossi79 is offline  
Odgovori s citatom