Pogledaj jedan post
Old 23.06.2007., 09:53   #6
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Zašto bi u odgovoru na tužbu priznavala da joj je novac posuđen kad taj "jako dobar prijatelj" nema nikakva dokaza za to? Kako sam shvatio on ima samo uplatnicu kao dokaz a uplatnica može značiti puno toga.

Mislim da bi bolje bilo da u odgovoru na tužbu traži odbacivanje tužbe kao neosnovane, lik jednostavno nema valjanog dokaza da joj je novac posudio niti da se ona obavezala na vraćanje istog.

Imam i ja kući uplatnicu od prošle god. kojom sam čovjeku uplatio određeni iznos na račun (kupio sam nešto od njega) i sad bih ga kao mogao tužiti i tvrditi da sam mu taj novac posudio (?), on nema dokaza da mi je išta dao za taj novac .... idess

Meellani, mislim da nemaš razloga za zabrinutost. Ako ne znaš sama napisati odgovor na tužbu (mada sumnjam da će tužba i biti podnesena s obzirom na "dokaze") unajmi odvjetnika koji će ga pomesti .... i njega i njegovu smiješnu tužbu.

edit:

I nemoj mu sada ni vraćati tih preostalih 800 Eura kad je idiot pa ide prijetiti tužbom.
Zlato moje......kad ono si slobodan da te izvedem na kavurinu i da te poljubim !!!

Nemas pojma koliko mi je lakse , to sam si i ja malo razmisljala i onda prestanem mislit o tome jer sam se splasila i tako to...

-----------------------------------------------------------------------

(neko je pitao...Prijatelj,a?)

"Prijatelj" je bio...stvarno smo si bili dobri,znam zasto to radi, jer je papucar i zena sjela na glavu..ozenio se frajer i onda pao pod njenu šaku..znate kad zena pocne lupat sakom od stol,pa to je strašno..no eto kako je tako je...glupo mi je kad mi se prijeti,a njemu valjda gušt...
Meellani is offline  
Odgovori s citatom