Pogledaj jedan post
Old 17.03.2008., 12:10   #3
Quote:
bema kaže: Pogledaj post
Eto, pa je tu sve, jer ja ne znam što bi bilo bitno da izdvojim i navedem*


EDIT: *Možda kvadrat s Neptunom
Quote:
bema kaže: Pogledaj post
E, da..kasnije sam krenula editirat, tj. sad kad sam došla doma, al je bilo prekasno.
Uglavnom, htjela sam ne bit lijena i navest sve to s Merkurom, a maknuti kartu, jer može djelovati nametljivo, a to ne bih htjela.

Ono, kužim da astrolog čita iz nekih stvari...neke stvari i da mu može biti zanimljivo otkriti koliko je upravu, a s druge strane ono što uočava prosto jače povezati kada se pokaže s čim ima veze....dakle povezati s onim što zna i tako.



Meni je samo fora kako vi to sve uspijete povezat, a ono...ako ti naiđe nešto da bi ti bilo zanimljivo vidjet, a ja se našla tu, eto..dijelim bez beda...uopće ...može ispast da namećen dužnost da mi se nešto sad i kaže, a ja to ne želim da ispadne il doživi tako, a nije tako..tj. da naglasim da nije tu iz tih razloga...nit se očekuje i sl....nego ovih gore...
Znam da si pomislila da ce mozda djelovati nametljivo i da nisi tako u startu mislila, nego si imala u vidu da je mozda zgodnije da stavis cijelu kartu posto ti sama ne znas sto bi bilo najvaznije izdvojiti, a i da odmah "rijesis" stvar, a ne da te ja onda opet pitam a koji ti je aspekt s ovim ili onim, zbilja te kuzim (i bas mi je simpa da si to tako lijepo obrazlozila). Ili da mozda ne navedes nesto nedajboze manje bitno od necega sto je bitnije i sto bi bilo korisnije u tumacenju, pa si fino ostavila cijelu kartu, pristojno i uredno....iako si kasnije pomislila da to nece ispasti ok, da cu ja dobiti dojam kako sad moram sve izanalizirati i napisati ti referat, a ti ne bi htjela da tako ispadne jer to ne ocekujes, jer si stvarno to stavila samo s dobrom namjerom da si ja izvucem neke korisne informacije radije nego da ti das one "manje korisne". Pa si posla editirati, a kako nisi mogla, lijepo si objasnila o cemu je rijec. Nadugacko i nasiroko. Iako sam skuzila odmah sto zelis reci i nisam pomislila da se zelis odmah ogrepst za neke bajke - pricaj mi o meni i sl.

Vidis ovo gore - to radi Merkur u prvom polju. Tebi je Sunce u Djevici, ASC u Djevici i Merkur u Djevici i to u prvom polju. To je to, pusti Neptuna.......on je samo pomocno sredstvo.

Merkur tako naglasen pokazuje da si dosta usredotocena na svoje misli i intelektualne sposobnosti, da zelis da drugi prepoznaju koje ideje stoje iza tvojih djela, kako i o cemu razmisljas, kako dozivljavas stvari. Da istjeras "na cistac" tu vezu: ja i moj intelekt. Tjera te da malo previse izverbaliziras ili preneses svoje dozivljaje, pogotovo u cistom, neizbrusenom, izvornom obliku. Pa cesto (drugima) ispadne - puno price, a malo kazes. Mozda imas dojam da bi te u suprotnom ljudi slabije razumjeli ili da ne bi uopce?

S.C. is offline  
Odgovori s citatom