Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 12:06   #1752
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
: lol:

Koja si ti kraljica... :lol : : s




Slazem se, da.




Ti ponekad (ne)hoticno otvaras bas zanimljive podteme unutar onih vec postojecih tema.

Ali da se vratim na hormone... Zato ste jos ljepse u plodnim danima. : trep:

Ali se generalno mogu sloziti s puno toga sto si ovdje napisala. Postoje cak i facijalne mikro-ekspresije koje se mogu "procitati"... Ali ne, definitivno ovdje necu o intuiciji.




: o




I ja sam kupio prvi mob na kraju srednje...



Istina.

Inace sam veliki socijalni pesimist. Ali drustveni i politicki pesimizam ne negiraju osobni ili intimni optimizam. :zubo :



Ponekad je. Koliko je to izrazeno u broju/postotku, zaista necu ovako javno nagadati jer stvarno stanje zaista ne znam.




Kako god koga, ali kod mene da. Nije mi se jednom dogodila zaljubljenost u zensku koja mi na prvi mah uopce nije bila fizicki privlacna.

Kao sto su mi se dogadale i pogreske. Jbg, svi mi odrastamo tokom zivota i ucimo na greskama, svojmi i/ili tudim. To bi vecinom bilo kad bi mi nos rekao da je genetski kompatibilna, a ja bi kao mladac zaboravio i na ostatak onih segmenata koji covjeka cine cjelinom. Jbg... :nogica :
To je sve dio odrastanja i učenja kroz iskustva, ali zato se kaže "Eh da mi je ova pamet a one godine."



Quote:
Ma mi smo jos super. Ima (hrpa) stvari kojih kod nas manjka, ali ne bi vjerovala kakvog kukolja ima "vani". U biti su ljudi sustinski svuda slicni i uvijek, ako za to imaju priliku, su gotovani koji zele sve servirano. Pritom naravno, zaboravljaju neke druge stvari koje im se kasnije pokazu kao bitne, ali ih iz samog pocetka opet i ponovno ignoriraju. Ajde Jovo nanovo...

Pa i majmun skuzi da mu je izmedu njega i hrane prepreka. Covjeku to teze ponekad ide.

A sto se tice zena sefica, to ja nisam primijetio kao slucaj. Sto se tice zena koje prilaze muskarcima, to je najveci problem samim zenama. Muskarce to, vjeruj mi, jako raduje.
Ja sam čisto to gledala iz neke perspektive razvijenog europskog društva kakvim se volimo hvaliti da jesmo, a realno nismo još tamo, na putu jesmo prema tome. A najbanalniji primjer je pogled na žene koje nemaju problema prići muškarcu. I to ne od strane muških, dapače, čak su žene gore po tom pitanju. Nikad neću zaboraviti kad mi je prijateljica rekla "Ajme pa ja se tebi divim kako si samo skupila hrabrost da mu priđeš, pa ja to nikad ne bih mogla." Ona je evo sama godinama, a ja sam sretno uparena. S jedne strane je komentirala da kako ja zadnjih par godina nisam bila pretjerano solo, već više u vezama ili se viđala s nekime, a s druge strane se žali da ili ne može nikoga upoznati ili da nikad ništa ne bude jer oni ništa ne poduzimaju. A kada ju pitam zašto sama ne poduzme nešto, onda kaže da nije takva, nije ona ko ja ona to nikad ne bi mogla.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a oke onda, samo bez kuknjave da su vas likovi iskoristili ili obmanjivali. sama si za pet sekundi zakljucila sto bi bilo najefikasnije i odabrala strategiju. :rofl ::rofl ::rofl ::rofl :
Ako ti njemu nedaš da te iskoristi i vidiš da je providan, nećeš bit obmanjena. Al buš vjerojatno droca koja nije htjela i dala. A nije da i žene ne obamnjuju muškarce, ako ništa vi se bar ne šminkate. Svi znamo da brojne pripadnice "ljepšeg" spola, izgledaju tako kako izgledaju jer imaju šleper šminke, a oruđe za šminkanje im je lopata.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
joj sto ja njega volim.

uzivajte.
Kakav vrh, baš me nasmijalo. Ali ima i istine u tome.
 
Odgovori s citatom