Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 14:16   #1126
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
nadam se da te u TA neće dugo pustiti da čekaš na svoj red obzirom na situaciju
Ne znam... Nemam dojam da itko gleda papire previse.
Tipa predzadnji put kad sam bila u bolnici, doktor je bio "u sali" sestre su rekle budemo vidjeli hoce li vas primiti, ali moramo pricekati doktora. I tako sam ja cekala 4 sata dok doktor nije pregledao papire i rekao da ce me primiti.

A kako znam kak funkcioniraju TA vec sama prijava je napor za ovu moju situaciju.
Em dok dodjem do tamo, pa na wc piskiti po trakici, pa tlak..... I nek je doktor negdje (vizite, sale, sto god) nitko me nece pregledati.
Jedino se mogu nadati da kad dodjem doktor stvarno bude tamo, a onda i da mi se smiluju. Al za to netko treba procitati papir. A ja ih imam dosta pa im brzo dosadi
Al kak ce to vjerojatno biti s puna 35 tt. Necu se zivcirati opce ...
Bitno mi je da sam izbjegla te peripetije do nekog "sigurnog tjedna".
Jer zadnje sto mi treba je visesatno cekanje u cekaonici i guranje prsta u cervix. To mi mogu raditi kad napunim 35.

Nego mislite da ak dozivim tu TA da ce me ostaviti u bolnici do trudova?
Mislim bila sam u subotu bas tamo zbog nekog tlaka koji je malo divljao i doc. me je pustila doma bez obzira na cervix.
Malo mi je besmisleno biti tamo i samo cekati trudove. A za tokolizu nisam, a i bebac je sasvim ok i sto se tice rasta i protoka i posteljice i svega.
Ono znam da sam kriticno i da to moze svakog trena i da ce se vjerojatno roditi ranije. Al tak mi se neda to cekati u bolnici.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom