Pogledaj jedan post
Old 13.12.2002., 11:26   #4
Krtaka prica

Napisati kratku pricu? To ne bi trebalo biti tesko. Da pocnem ovako:"Ja sam zadnji mamut koji hoda planetom Zemlja"..Ma isfurano je to. Ili mozda "Covjek koji je ozenio sam sebe" ali zvuci malo gay.Zasto da se uopce mucim?
Knjiga od Singera. Jel to onaj sto nije znao pisati ni o cemu drugom osim o Zidovima i za to ga kaznise Nobelovom nagradom? Politika je ta Nobelova sine. Dadose ju i Arafatu.
Ili da pisem o jucerasnjoj kavi sa gdjicom Z. Cura je stvaro simpaticna i ima mozga. Na svoj blagi nacin naturi svoje misljenje ali prizna kad nesto ne zna sto je danas rijetkost za ostale cure. One sve znaju. Bar ove na forumu.
Do vraga i ova cokolada koja stoji desno od kompica. Necu je otvoriti bar jos dva sata. Karakter sam ja. Il da je odmah otvorim?
A ti sto citas ove gluposti ne razmisljas da sam ti oduzeo 3 minuta zivota. I opet citas i ne odustajes. Pa covjece zar ne shvatas da svako slovo ove moje price polako te primice smrti. Radi nesto korisnije. Jos si tu ? Mislis da cu sada napisati nesto pametno? Kojoj drzavi je Belmopan glavni grad. Ne znas? Opca kultura ti je na nuli.
Ma sto ja uopce radim ovdje? E bas iz inata necu nista napisati.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom