Pogledaj jedan post
Old 19.12.2011., 22:08   #986
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Šta se tiče terapije: stalno dolaze novi lijekovi,tako da sigurno nije sve isprobano. Tu su naravno i depot terapije idealne za pacijente za koje nismo sigurni da baš redovito uzimaju th jer tu nema muljanja.

Prisilna hospitalizacija: njoj u bolnicu dolazi sudac županijskog suda i psihijatar vještak iz druge ustanove. Obično se određuje na 30 dana. Dobiva i Rješenje koje će sigurno biti u povijesti bolesti. Može tvoj tata tražiti na uvid.
iskreno ne znam što je do sada sve isprobano, ali znam da su joj ih mijenjali dosta od ovog proljeća kad se sve ponovno aktiviralo... kakve su to depot terapije?

ok, to bi znači valjda trebalo biti ovih dana ili? i jel može moj otac iznjeti situaciju koja se događala ili samo ona?


danas sam uspjela kontaktirati dr jendričko iz kbc dubrava i s njom malo porazgovarati o svemu ovome te na što sumnjam, kaže da se i njoj čini da je moguće da je to u pitanju s time da je valjda izraženija depresija, a da je isto tako moguće da su se manije i prije događale samo nisu bile takve da bi mi obratili pozornost toliko... sutra ću probati kontaktirati dr koja ju sad trenutno vodi u bolnici pa i s njom porazgovarati, otac je bio kod nje danas i isto je rekla da postoji velika vjerojatnost da je BAP u pitanju.
bio je i kod majke, ona još uvijek nije svjesna što se dogodilo i oko nekih stvari se ponaša kao što se ponašala zadnje vrijeme, tako da će biti potrebno dosta vremena da se to smiri.

zanima me, koji je postupak dobivanja skrbništva nad njom? jer dr je spomenula da sad to još nebi potezala, ali meni se čini ipak kao pametnija solucija u slučaju da se ovakva epizoda ponovi
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom