Pogledaj jedan post
Old 03.02.2010., 20:49   #46
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
a sta kad ti otac nije autoritet?
(Sunce mi je u skorpiji u 11 u konjunkciji sa Saturnom u strelcu i separacionom sextilu sa Mo u aqu, nema vise aspekata)
ja taj nedostatak autoriteta , labilnost, nesposobnost za zivot u mom Suncu ne vidim
Sunce u natalu u odnosu na pojam oca ne mora znaciti da ti je tata recimo strog.Ono ti vise simbolizira sve ono sto je "iznad" tebe.S obzirom da sunce opcenito predstavlja oca u 11.kuci moze znaciti da vas svoje imate dosta prijateljski odnos,ali uz brojna ogranicenja i to najvjerojatnije nametnuta s njegove strane(zbog so0sat).Imam identican aspekt i osijecam se ptica u zlanom kavezu.
Takoder,sam taj aspekt ti znaci i da si od ranog djetinjstva konstantno bila poticana sa oceve strane na strogu disciplinu i to ce sada do tvoje 29. na 30. godinu postati sastavni dio tvoje licnosti...U biti na taj nacin,odnos sa tvojim ocem postaje dio same strukture tvoje licnosti.Aspekt sa mjesecom opisuje odnos sa majkom koji prema ovome sto si navela je ok,ali svakako ti je naglaseniji odnos sa ocem.Otac ti je zasigruno bio dominantniji u tvom odgoju ili u samoj tvojoj percepciji zivota kroz odrastanje si se cesto mogla/voljela oslanjati na ocevo misljenje ili iskustva.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom