Pogledaj jedan post
Old 02.02.2015., 10:41   #33
Pyrus

Dragi svi,

S obzirom na to da sam svojevremeno i sama iščitavala vaša dragocjena iskustva red je da sada i sama svoje iskustvo podijelim s vama a možda pritom i nekom pomognem ili barem olakšam donošenje konačne odluke.
Mi smo se odlučili slaviti naš dan u Pyrusu. I svima bih ga preporučila. Naime, organizacija svadbe nije mala stvar, zahtjeva puno energije, vremena, a uostalom, prva nam je (u većini slučajeva) pa niti ne znamo… stoga sam si ja htjela olakšati maksimalno i posao prepustiti profesionalcima. Htjela sam salu koja nudi sve a sve to nudi za pristupačne novce. Bingo!!! :klap: I zato, dan kada smo kaparili Pyrus, kao da smo uzeli wedding plannera, riješili smo i uređenje sale, i rasvjetu, i kolače i tortu… naravno, neposredno prije svadbe dogovorili smo koje boje, okuse, što i kako, ali dotad smo opušteno uživali.
Na dan vjenčanja dočekale su nas baklje, svadbeni meniji bili su usklađeni s našim pozivnicama, sala je bila bajkovita, tako bogati buketi, svijeće, etažeri s kolačima…konobare sam htjela izgrliti na kraju večeri, rasvjeta fenomenalna, dečko zadužen za nju par puta nas je došao pitati imamo li kakvih posebnih želja… on nam je došao i kao teta čuvalica, naime, strpljivo se zabavljao s djecom na podiju puštajući im balončiće, zadirkujući ih s raznim svjetlosnim efektima i slično, kolači i torta Kašnar… s obzirom na to da smo se ženili u studenom i time ostvarili određeni popust, malo smo si nadogradili ponudu kolača slatkim stolom/voćem i čokoladnom fontanom koja je bila pravi hit … Općenito je hrana bila super… doduše, takvi su komentari, ja sam probala tek nešto malo sutradan, uzbuđenje bit će, i korzet… iako, mi smo probali menu na danima otvorenih vrata, par puta došli petkom na lignje, imaju obilne porcije a jako pristupačne cijene neovisno o svadbi... a postao nam je i poseban.
Kada sam zvala svoju kumu par dana nakon svadbe da joj se zahvalim, pitala me da li smo se pokrili. Naime, ona je ženila sina i rekla mi da zna kako se cijene kreću i da su oni platili xyz kn kad su zbrojili stolac + rasvjetu+cvijeće+kolače+tortu… i onda je rekla: „Pa koliko ste tek onda vi ovo platili? Sve je bilo, onako, vrhunski?“ Bilo mi je neugodno ali ponosno sam rekla: „Pa…skoro pa duplo manje!“
Sjećam se da sam čitala da je nekima smetao šank…istina, nije nešto najljepše što postoji, ali, meni to nije bilo presudno, a čula sam i da namjeravaju malo preurediti salu i maknuti taj šank a samim time valjda i ponuditi koji stol više…Strop je visok, jako je prozračno, dobra ventilacija… Imate sobu sa sefom i sofom za vas, za dojilje i dr.
I što još? Hm, pitajte ako mi je nešto promaklo… naravno, o ukusima se ne raspravlja… netko voli biti na vrhu zgrade, netko voli biti uz jezero, netko treba smjestiti goste a Pyrus nema smještaj…
Mladenke, nećete moći zadovoljiti sve svime… ne razbijajte glavu… vi dajte sve od sebe i neka ste vas dvoje zadovoljni, to je, na kraju krajeva, vaša svadba…
Mi smo izabrali malu starinsku crkvu, nije oduševila sve… svećenik je držao govor od srca, toliko dirljiv i intiman, nije oduševio sve, zbor je pjevao anđeoski, nije oduševio sve… a Pyrus… on je… eto, ja vam ne znam ukratko… možda zato što mi je ovo prvi post… SRETNO!!! I uživajte!!!

P.s. imam samo jedan savjet, jedino što je meni bilo stresno u cijeloj toj organizaciji su zahvalnice… naime, htjela sam osoban poklon… uložili puno truda… nešto trajno… no….NEMOJTE za zahvalnice uzeti biljke… znate, mogu dobiti uši 2 dana prije svadbe
slonić2014 is offline  
Odgovori s citatom