Pogledaj jedan post
Old 15.08.2017., 08:11   #38
Quote:
Kockic kaže: Pogledaj post
Hvala na komentaru, nazalost imala sam tesko dijetinstvo tako da vjerujem da sam i zato nesvjesno privukla takvu osobu u zivot. Skupljam snage da odem psihoterapeutu jel mi je strasno tesko i dusa i srce me boli.
naravno da si odgojena da budeš upravo otirač, i to je teško prihvatiti, da imaš obrazac koji moraš razbiti, da nije slučajno da ti se ovo desilo, da te se stavi u dvoranu sa milion ljudi, opet bi nesvjesno izabrala ovakvog partnera, jer su te roditelji programirali na to.
uloži u psihoterapiju, što prije. tamo češ dobiti zdrav support, i vjeruj mi prvi put češ osjetiti kako ti je čudno da je teraputu stalo do tebe, i da je netko na tvojoj strani i kako ti je to strano i neprirodno. nevoljena djeca su obično otirač u životu.
samo je teško to osvjestiti, ali neophodno da se središ i razbiješ loše obrasce i izgradiš kičmu i samopuzdanje, i odživiš život dostojan čovjeka a ne uvjek otirač, i nastavš patologiju koju ti je tvoja obitelj usadila. prekini taj krug koji je u tvojoj obitelji vjerovatno generacijama. imaš tu šansu, da ozdraviš
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom