Pogledaj jedan post
Old 07.10.2017., 21:30   #36
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
stvarno nista ne znam o "kabalistickim sektama", ali znam da ti ne mozes nista razumjeti.
Kad se radi o tvojoj " znanosti" to je istina, bojim se da ni uz pomoć najjačih supstanci ne bih poput tebe to mogao "shvatiti", ali ti " možeš", očito si "talentovan".
Quote:
meni je jasno da kad vidis ovo sto je saugaro stavio da ne mozs to shvatiti jer ti "zivis na ravnoj zemlji pod kupolom".
Ne samo ja, nego svi ljudi, potvrđeno brojnim dokazima.
Quote:
interesira me gdje se nalazi tocka dodira kupole i plohe ravne zemlje?
Negdje na zemlji. Kad dozvole istraživanje anktartike neovisnim istraživačima saznat će mo gdje, a možda i nećemo, možda Bogu prije toga pukne film i istrijebi dvije trećine " čovječanstva" kako je i najavio.
Quote:
također ne znam zasto ti "mislis" da je mico kaku moji idol, dapace nije da mi je nesto posebno. sto se nisi psihicki razvio i jos imas potrebu za idolima?
Nemam ja potrebu, nego si ga ti citirao da bi nešto dokazao.
Quote:

iz tvojih postova je ocito da nisi bas mentalno "evoluirao", jer gle, kad netko pise o Marsu zvijezdi, da je napravio perpetuum mobile, ne kuzi kako se otvaraju/zatvaraju vrata lifta...to puno govori o njegovom "znanju".
Ne znam kad si sanjao to o liftu ali svakako mogu dokazati da Mars nije leteća kamendura.
Quote:

onaj link koji pokazuje da djeca 5-tog razreda imaju mogucnost razumjevanja i racunanja visine Sunca je isto neka "kabalisticka sekta"?
Kut sunca nije isto što i udaljenost, ti kao " obučen" svat na wikipediji bi to trebao znati.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom