Tema: Adventizam
Pogledaj jedan post
Old 28.10.2009., 23:45   #888
Quote:
matetes kaže: Pogledaj post
rimokatolička crkva je samo nastavak poganskog rima i obožavanja boga sunca. samo pogledaj na datum kada rim uzima kao rođenje Isusovo hmmm raspitaj se na šta upućuje taj datum i tko ga je slavio . Pogani su ga slavili kao dan rođenja boga sunca . ne samo božić i taj datum nego mnoštvo drugih stvari koje nemaju veze sa istinitim Bogom . npr obožavanje relikvija , svetaca koji su samo ljudi koji su kao i ja trebali spasenje i Spasitelja, pa da idemo dalje , raspitajte se za svoju vjeru i da li je istina to sto vjerujete . Kršćanstvo je jednostavno, evanđelje je jednostavno a ne puno mistike kako ga je Rim učinio sa svojim poglavarima
Ja nekad imam osjećaj da se vi protestanti ne bavite ničim drugim, osim traženjem mana katoličkoj crkvi.
Nedavno sam vas na ovom topicu pitala najnormalnija, najjednostavnija i najobičnija pitanja i iz vas se nije moglo izvući ni riječi. S foruma ste nestali.
A kad pričate protiv katolika, jezik vam se razveže, pričate bez prestanka.
Je l' na ovom topicu postoji post koji nije na temu: "Zašto je subota, a ne nedjelja?" i "Zašto su katolici krivi, a mi pravi?"
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom