Pogledaj jedan post
Old 20.07.2017., 00:02   #1488
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pa zar nema robe koja je razumne cijene i kvalitete, a da nije kopija nekog razvikanog branda?
Ovisi što kupuješ. Npr. želiš kupiti dres od nekog nogometnog ili košarkaškog kluba. Možeš dati preko 100 eura ili 20-30 za praktički istu stvar. Ono što je u našim trgovinama je u rangu ili čak ispod ranga s robom od tajlandskih i kineskih prodavača.

Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Ne bih dao niti kune za takav trash pa makar bio original, ali za dobar originalan LLBean ili Timberland ili Merell nemam problema jer znam da cu ih nositi koje desetljece.

Umjesto teoretiziranja drugima bolje pokusaj sam sebi objasniti poriv da kupujes fejk trendovsku robu koja u nabavi vrijedi par dolara. Danas su vrlo rijetki originali koji se mogu podiciti prihvatljivom kvalitetom, a sad ce kineski laznjak biti odlican
Dobro, ovo što si rekao stoji, marke koje si nabrojao valjaju i vrijede svaku kunu, no ja sada govorim o sportskoj obući. Neću valjda ići trčati u Timbicama.


Sad smo prešli dosta u offtopic, dobio sam odgovore, to je to. Šta mislite isplati mi li se probati još jednom naručiti na drugu adresu ili su opet velike šanse da mi zaustave robu?
danijel206 is offline  
Odgovori s citatom