Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 23.07.2010., 10:30   #3166
Thumbs up

Ja sam novi u ovim vodama ali nije za odbaciti svačije mišljenje. Sa teorijama zavjere prvi put sam se susreo prije otprilike 2 mjeseca. U rekordnom vremenu pohvatao sam veliku većinu stvari i tema, tako da sam prvo pogledao dva filma Zeitgeist i onda sam jednostavno pošao tražiti više jer nisam bio zadovoljan samo sa time. Naravno svaku temu sam preispitivao po forumima jer ima puno iskusniji ljudi u tim stvarima, ali tu sam uvijek vidio jednu polovicu koja zagovara jedno stajalište i drugu koja je protiv. U roku od dva mjeseca krenuo sam velikom brzinom tako da sam do sad pročitao dvije knjige od Davida Ickea, Najveća tajna i Priča iz vremenske omče. Pratio sam i ostale istraživače pa sam sljedeće pročitao Mreža moći od Jordama Maxwella, Vatikanske ubojice od Alberta Rivere, pogledao sam film od Alexa Jonesa Endgame, slušao daniela Estulina na rubu znanaosti, pogledao sam predavanje Davida Ickea u zagrebu koje traje oko 7h i emisiju na rubu znanosti kad je gostovao, film Oni žive od Johna Carpentera, išao na njihove službene stranice i tako svaki dan pratim Ickeovu stranicu. Uz to još masu Video klipova u vezi tih tema. Usput se našlo svašta nešto kao MMS 1 i 2, koloidno srebro, solarna joga, proročanstva Maja i njihov kalendar, Nibiru(?), galaktičko poravnanje, Schumanova rezonanca, solarne oluje, blue beam, Venus projekt, 2012, 2012, 2012 itd. I kad se to polako sleginjalo kao što kaže Icke i ja sam počeo povezivati svoje točkice. Vidim uvjek se napada na te ljude ali većinom ti ljudi koji napadaju nisu pročitali ništa u vezi teme jer se boje da bi im se narušila njihova vjerovanja. David Icke je napisao desetak knjiga možda i 20 i kad bi bilo jedna petina toga istina to je opet strašno. Ne mora ga se napadati jer je spominjao gmazove ili što je rekao da je sin Božiji. Gledajmo malo realno i pogledajmo oko sebe danas. Izdvojio bih par tema kao što je koloidno srebro, solarna joga, mms, vitamin B17 , rušenje wtc, svinjska gripa jer te teme bar donekle možemo razumiti a isto su jednako ozbiljne. Ako je istina recimo da MMS ili solarna joga liječi skoro sve bolesti a gledao sam po forumima i ljudi iznose svoja iskustva kojih ima dosta i pričaju da su se izlječili ili da im je pomoglo, ako je to istina meni ne treba više ništa da bi cijeli svijet okrenuo naopačke i da bih se popeo na stol ili sebi na glavi i svijet počeo gledati drugačije. Pustimo sad reptile to će doći samo od sebe i pokazati se jeli istina. Ako i ne bude šta to ima veze čovjek je naveo masu istiniti stvari i dokaza i da jedan reptil bude prepreka razotkrivenim ratovima, ubojstvima, krizama, monetarnom sistemu, gripama itd. za mene to nema smisla, Čovjek je dosta u realnosti i ako odluta do reptila to je slobodni izbor, ali ako je mogao dokazati tako složene stvari o ratovima i joše dodao izvor literature pa možete i sami provjeriti nebi me čudilo da je većina istina. Dakle ako je samo tema o svinjskoj gripi ili MMS-u istina to je za mene dovoljno. Zašto? Zato što političari, crkva, škola, vojska i ostale institucije služe za dobrobit čovječanstva tj njihovu zaštitu i zdravlje , barem oni tako kažu i tako se propagiraju u javnosti. Ne može se reći da nisu dovoljno informirani jer je to smiješno. Tako crkva tj Vatikan vjerojatno ima cijelu svoju vojsku stručnjaka za sva područja znanosti i špijune itd, tako i vojska, NATO, UN, politika itd. Ako je istina da npr solarna joga ili mms liječi većinu bolesti ali nemojmo se samo osvrtati na ovo dvoje jer ima još masa podataka koji sliče na istinu i više nego ova dva. Ako je to istina to je sasvim dovoljno. I na kraju po mom mišljenju pravo je pitanje zašto šute o tome da pomognu čovjeku, ZAŠTO? Pitanje je zašto šute kad mogu spasiti tolike živote, zašto Vatikan šuti o svinjskoj gripi, zašto? Zašto jer to je crkva naša koja nas štiti od svega zla, zašto šuti o MMS-u. Zašto joj treba prljavi novac. Moje mišljenje i odgovor je, zato što je istina ono što David Icke i neki drugi istraživači govore. Pustimo sad reptile, guštere, zmije jer to će doći samo od sebe. Zašto šute kad koloidno srebro liječi toliko bolesti, možda nisu informirani, ma daj. Ako sam ja i još sto forumaša informirani oni sigurno nisu, vatikan ne zna za istinu o padu wtc, MMS, solarnoj jogi itd. Što se zakačite samo na reptile, na sina božijeg(Icke), kasiopejce, 4D itd. Istina je jako blizu svakoga od nas samo što uvjek kopamo tamo gdje ne treba. ZAŠTO?
Pozdrav svima.
Legolas47 is offline  
Odgovori s citatom