Pogledaj jedan post
Old 26.04.2012., 21:01   #34
Quote:
novi član1 kaže: Pogledaj post
nema šanse da pričaš na mob u vožnji..eto dosta sam to rekla
e, tih problema nisam imao s corsom ni u preticajnoj traci, a s grande puntom neću nikad ni imat jer može, brat bratu, maksimalno 160 poletit

ako voliš nešto šte nema nitko, to ti automatski znači veće troškove. npr: baš ta nesretna corsa c koju vozim... 2004. godište, a ja 2008 godine u maju plaćam far za nju 2800 kuna... (jer još nije izašao zamjenski od, od opet previše 800kn) pa nedavno birač brzina 700kn, pa malo neke gumice oko balans štange još oko 200 kuna. sve zbog toga jer je, kao, malo novija, malo jača i spuštena i sa niskoprofilnim gumama (koje su 25% skuplje od običnih i malo više tuku po ovjesu). sad je mirna do 250kkm, ali, opet, ja otklonio dječje bolesti pa da je dam ispod cijene nekom antipatičnom kupcu....

ja ću ti samo reći da kreneš od japanaca i prvo uzmeš na "tapetu" suzuki svift. imam , na žalost, samo dojmove iz druge ruke koji kažu da oni modeli od cca 92 ks previše piju gradu (2 prijatelja se žalila). kažu da može dostići i
9 LITARA!!!! onda shvatiš da imaju udaljenosti manje od 5-6 kilometara gradske vožnje... ja ne znam niti jedan auto u toj klasi (benzinac) koji će "biti normalan" u takvim uvjetima rada...
osim možda toyote yaris (prva generacija) za koju, opet druga ruka, kaže da ne može 7 litara popit nikako. ali ta druga ruka ima 5 km otvorene ceste i nizbrdicu do grada
__________________
FIAT GP 1.4 8v, LPG, Renault fluence 1.5 dci 110, renault clio 1.6 GT 130,
nasumfan is offline  
Odgovori s citatom