Pogledaj jedan post
Old 17.02.2010., 22:24   #11
Meni je ginekolog iz Makarske redovno vec 10 god. kontrolisao miom i njegov rast, te je zadnje kontrole 2008. me narucio na slijedecu redovnu kontrolu, a ja sam 2009. se nasla na opseznoj operaciji u trajanju od 5 sati, gdje sam ostala i bez maternice, jajnika, slijepog crijeva, ostala iskrivljenog bubrega, vodova sa postop.apscesom i jos uvije se oporavljam zahvaljujuci dobrom lijecniku u KBC Split.
Tamo mi je receno da me je moj ginekolog trebao uputiti prije 3=4 god. na operaciju. A moj gineolog iz Makarske je redovito obavljao papa test, pregled i UZV pregled (naplatio) ponekad izdao a ponekad neizdao racun.
Operacija je bila jako riskantna, zahtjevna, sve crijevne vijuge potisnute u stranu, bubreg savijen, slijepo crijevo pred pucanjem, mjehur pritisnut sa teskim izmokravanjem, opstrukcija crijeva itd. a on se ponasao kao da je sve u redu i narucio me za slijedecu godisnju kontrolu.
Prije op. mi je bilo mozda ostalo jos 2 tjedna do kompletnog kolapsa male zdjelice tj. organa male zdjelice i bubrega.
Kome da se zalim? Tko ce sto dokazati. Vec je iz racunara izbrisao zadnji UZV pregled (nije ga ni uveo jer nije izdao racun a naplatio), ostao je samo pregled i papa test. Baska sto sam za 2 mjeseca bolovanja ostecena za po 20 procenata od place za svaki mjesec, platila CT nalaz privatniku (nije bilo vremena za bolnicki), itd.itd. i nikom nista.
Cak je i uputna dijagnoza za bolnicu bila pogresna, a ista mi je i ostala na kraju bolovanja pod izlikom ljekara opce prakse da ce oni imati nekih problema ako napisu da nije Ca vec miom pa eto ako meni ne smeta neka ostane a ona ce napisati u evidenciji da nije.
Strasno.
Gdje je pravna drzaa (znam kako se provedu oni koji su na sudu i zbog smrti djeteta). Ja ne znam.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom