Pogledaj jedan post
Old 11.01.2011., 12:16   #3
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Evo ja ne znam sto je trend u Hrvatskoj, ali ovo boldano je klasika koja se susrece zadnjih 20 godina, sto po stanovima sto po casopisima, ma i duze, kazem klasika.
staklo ne da prije 20 godina nije bilo standard i klasik u hrvatskoj nego je prije 5 godina još bilo potpuna novost

ja namjerno nisam stavila u naslov teme trendovi jer nisam ni mislila baš na trendove - ovo na što mislim su neke smjernice koje se provlače po par godina i dulje kroz novouređene interijere. i mislila sam na stanove, ne na časopise.

što se tiče bijele kuhinje ni to nije bio klasik prije 20 godina, bar ne kod nas. prije 20 godina je bio in namještaj od punog drva i svi su imali one rustikalne kuhinje. baš mi je nekidan sveki pričala (a ona bi, da je na forumu, bila dio klana - ona bi sve u bijelo ) kako je ona imala prije 25 godina bijelu kuhinju dok su svi imali rustikalne. pa su joj ljudi komentirali kako ima bolničke ormariće (a to je bila istina jer, kaže, tad nije bilo bijelih kuhinja za kupiti baš pa je imala doslovce iste ormariće kakvi su bili po bolnicama jer je htjela bijelu kuhinju)

stakleni stolovi -
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom