Pogledaj jedan post
Old 14.08.2008., 14:51   #14
do sada bojah s tri nijanse duluxa i to onih perivih boja - za sobu dimenzija 4*3,5m uzasnih zidova trebalo mi je 2,5l boje za dva premaza (profi majstor provjeravao ucinjeni i nije vjerovao kako sam to dobro napravila), spavaca soba bojana s dvije ruke (povrsina sobe je 10,85 m2 a zidove mi se sada ne da zbrajati), uglavnom savrseno pokriveno. za dnevni boravak koristeno 1l boje za bojanje dva zida (jedan je 3,5m*2,60m a drugi je 4m*2,60m). radi se o novogradnji s frisko pobojanim zidovima pa nisam koristila impregnaciju (samo u prvom farbanju sobe u utrinama koja je biblijski stara limenka lose odrzavanih zidova, gdje sam morala staviti impregnaciju kako bi boja dobro pokrila).

i roditelji su stan bojali dulux bojama prilagodjenim prostorijama (ne ide ista boja i u kuhinju i u sobe npr.). u svakom slucaju izvrsno pokriva i na mjestu gdje je stajao tv nisu ostale zmazane fleke kako to inace ostaje kod nekih drugih boja, niti nakon godinu dana. dulux ima definitivno moj glas i meni je prvi izbor
Ninochka_zg is offline  
Odgovori s citatom