Pogledaj jedan post
Old 06.05.2010., 21:18   #84
Moždani udar

bok!
moja je mama imala mozdani pred skoro 2 mj .. jos lezi u bolnici.. u pocetku se odlicno oporavljala, obzirom da joj je desna strana oduzeta, prvih par dana je lose govorila i slabo jela, ali je to vec nekako krenulo, dok nije uslijedio epilepsicki napad, sto doktori kazu da je refleks mozdanog udara, te je po drugi put vracena u sok sobu..
onda je sve krenulo nizbrdo, govor se pogorsao, i apetit ponovo smanjio,, sad su vec dva tjedna da je prilicno lose, ne prica, ne jede, uglavnom spava.. navodno od tableta i antidepresiva.. pala je u depresiju..
na to doktori nisu zvali psihologa nego su direktno krenuli tabletama..
trebala kuci, ali je imala temperaturu.. bilo joj je dosta loezanja, i zato se mozda inatila..
nakon svega desio se i drugi mozdani, koji je sadrzao 3 ugroska krvi u jednom, znaci jos jaci nego prvi.. i tako po treci put u sok sobi.
ne prica, samo stenje.. ali osjecam da me razumije dok joj pricam ili su to samo refleksi, a i stisne mi ruku,, i zna ju ne pustiti.
kazu u bolnici da ju moramo premjestiti, novaca bas i nemamo za privatne smjestaje.. da li bi ju trebali dovesti kuci?
imamo i potvrdu za toplice, ali mislim da takve slucajeve ne primaju?
tako smo bespomocni..
5rica87 is offline  
Odgovori s citatom