Pogledaj jedan post
Old 07.02.2011., 22:22   #72
Ma nekako čitam sve ovo i mislimd a nam ne bi odgovarao niti jedan izborni zakon.Zašto? zato što smo mi lijeni uopće izaći na izbore.

Ali ja bih u svakom slučaju zabranio (kad bi to bilo moguće) postizborne koalicije.
Neka se prije izbora svatko odluči kuda plovi i s kim će koalirati, a ne ovo postizborno prekrajanje,skrajanje, kupovanje, trženje vijećnika, stranaka.....to jednostavno nema smisla i time se jednostavno stranke izruguju svojim glasačima. Ono dajte meni glas a njemu ne, a na kraju upravo s njime koalira pod krinkom moje dobrobiti.
Znam da od toga nema ništa, ali eto to bi ja, barem kao neki minimum, a kad bi se još nekako moglo novčano kazniti one koji neopravdano ne pristupe glasačkom mjestu i to bi bio san mojih snova. ma ni od toga niš jer svi će naći opravdanje zašto nisu. Mi smo nacija izmišljena za pronaći rupu u rupici.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom