Pogledaj jedan post
Old 26.05.2012., 07:34   #13
Quote:
Laser man kaže: Pogledaj post
Gimnazija Kraljice Jelene u Splitu - ima li itko pozitivno misljenje ili iskustvo. Svi ljudi do kojih nesto drzim kazu da se radi o smecu. Problematicni ucenici i roditelji koji kupuju ocjene. Profesori se mjenjaju kao na traci ,skola je derutna a ravnatelj psihopat koju konstantno ometa nastavu sa nekim suludim pricama. Zvuci gotovo nevjerovatno ali poznavajuci false velicine u Splitu ne bih se iznenadila da je sve to istina. Razmisljamo o privatnoj skoli za nase djete pa sam oprezna.
Škola za koju pitaš je odlična. Nema poklanjanja, vladaju red, mir i disciplina.
Inzistira se na znanju. Pristup je human.

U Splitu postoje predrasude o privatnim gimnazijama, za druge ne znam, ali za Jelenu mogu tvrditi da je izvrsna. Uz obrazovanje bave se i odgojem - što nije zanemarivo.
Jedan od najvažnijih argumenata je izvrstan prolaz na DM-.

Tko želi učiti, raditi, razvijati se i napredovati u ovoj školi za to ima izvanredne mogućnosti.
Naročito se to odnosi na one mlade osobe koje nisu nakon završene O.Š. "svemirski brodovi" te im je potrebno određeno vrijeme da se snađu u gimnazijskom obrazovanju.

Quote:
Laser man kaže: Pogledaj post
Gimnazija Kraljice Jelene u Splitu - ima li itko pozitivno misljenje ili iskustvo. Svi ljudi do kojih nesto drzim kazu da se radi o smecu. Problematicni ucenici i roditelji koji kupuju ocjene. Profesori se mjenjaju kao na traci ,skola je derutna a ravnatelj psihopat koju konstantno ometa nastavu sa nekim suludim pricama. Zvuci gotovo nevjerovatno ali poznavajuci false velicine u Splitu ne bih se iznenadila da je sve to istina. Razmisljamo o privatnoj skoli za nase djete pa sam oprezna.
Škola za koju pitaš je odlična. Nema poklanjanja, vladaju red, mir i disciplina.
Inzistira se na znanju. Pristup je human.

U Splitu postoje predrasude o privatnim gimnazijama, za druge ne znam, ali za Jelenu mogu tvrditi da je izvrsna. Uz obrazovanje bave se i odgojem - što nije zanemarivo.
Jedan od najvažnijih argumenata je izvrstan prolaz na DM-.

Tko želi učiti, raditi, razvijati se i napredovati u ovoj školi za to ima izvanredne mogućnosti.
Naročito se to odnosi na one mlade osobe koje nisu nakon završene O.Š. "svemirski brodovi" te im je potrebno određeno vrijeme da se snađu u gimnazijskom obrazovanju.

Quote:
Hai kaže: Pogledaj post
Pa, možda su malo pretjerali, ali samo malo. Tamo ima sigurno i dobrih učenika, ali većina njih su oni koji nisu uspjeli prolaziti u državnim gimnazijama. Malo zahtijevniji nastavnici odmah dobiju otkaz, jer ravnatelj škole zahtijeva da svi učenici imaju četvorke i petice, jer za to i plaćaju.
To nije istina, u toj školi nemaju svi četvorke i petice. Kao i u svakoj drugoj školi svake godine potoji "pristojan" broj popravnih ispita.

Profesori koji predaju u toj školi, tamo su svojom dobrom voljom- nisam primjetila da spuštaju kriterije.
Upravo suprotno.
Ono što je razlikuje od državnih gimnazija je pedagoški pristup i metodologija rada koja je humana.
Imaju jako dobar prolaz na DM- a to sve govori.

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 26.05.2012. at 10:23. Reason: spajanje postova
smijeh is offline  
Odgovori s citatom