Pogledaj jedan post
Old 03.04.2013., 07:00   #17
Preporucio bi svima koji zive izvan Hr da se odjave da im se nebi dogodilo sto se meni dogodilo , a nisam jedini , bilo nas je vec puno u Remetincu zbog toga .
9 godina sam privremeno zivio u Spanjolskoj , a nakon sto sam prodao sve nekretnine u HR definitivno sam odlucio ostatak zivota provesti u Meksiku . Odem u MUP da se odjavim , a sluzbenik na salteru me uspio uvjeriti da je bolje da se ne odjavim jer ponistit ce osobnu , pa kako cu u banku - a tamo ostaje orocena stednja itd . Nakon nekog vremena policija me trazila na bivsoj adresi zbog nekog prastarog i odavno zaboravljenog sukoba sa bivsim susjedom i ne nasavsi me zakljucili su da sam u bijegu i raspisali su tjeralicu . Kad sam nakon par godina dosao u Hr da produzim orocenu stednju lijepo su me smjestili u sobicu sa 7 okorjelih kriminalaca i rekli mi da na sudu moram priznati da sam kriv pa da sve zavrsi vec na prvoj raspravi . Nakon 13 dana pakla kojeg stvarno nikom pozelio nebi , pustaju me na slobodu . Odmah idem u MUP da se odjavim,kad ono opet ista prica - pa nemojte se odjavljivati kaze mi sluzbenica na salteru .Kad sam joj onako bijesan zagrmio da sam zbog takvog savjeta upravo proveo 13 dana u Remetincu i izgubio povratni let za Meksiko onako me blesavo pogledala i napokon odjavila . Novce transferirao u MEX , a HR gledam preko interneta .
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom