Pogledaj jedan post
Old 04.12.2012., 15:39   #578
Evo da i ja podjelim svoja iskustva.imam 24 g. Danas je četvrti puni dan od operacije. Operirao sam se 30. 11 u vinogradskoj kod dr vagića kojeg su mi preporučili doktori u obitelji kao vrhunskog mladog stručnjaka. operacija je prošla ok i bilo je dosta brzo gotovo pod općom anestezijom. odveli su me u salu oko podne a čini mi se da sam već oko 3 bio na nogama što je dosta naljutilo dežurnu sestru koja se čudila kako mi se ne vrti i kako već stojim na nogama. tu cijelu noć nisam zaspao zbog bolova prilikom gutanja sline. uspio bih zaspat al bi onda nakon 10-ak sekundi prougutao slinu i odmah bi me bolovi probudili. i tako cijelu noć. 3 puta sam tokon noći kašljao krv al čini mi se da je to ona krv ostala od operacije a ne iz mjesta di sam operiran. ujutro sam i povratio malo krvi. oko 9 tog jutra sam već bio doma, iscrpljen od neprospavane noći. uglavnom i danas se užasno boli kad gutam i pričam. progutam svako stotu slinu, ostale izbacim. ne pijem ništa protiv bolova. uspjevam pit čaj, jesti čokolino, juhu pa čak i krutu hranu poput mesa al izmiksanu. najgore me boli kad zakašljem. svaku noć odlično spavam jer spavam sjedeći, pognute glave i otvorenih usta. na prsa stavim ručnik i slina se slije u njega i ne gutam je pa ne boli . moram priznat da me je to spasilo. javim kad prestanu bolovi.
tonny555 is offline  
Odgovori s citatom