Pogledaj jedan post
Old 09.01.2013., 01:00   #1845
Evo, da i ja postavim ovdje koje pitanje.

Naime, moj stari bi htio kupiti tablet. Ja kako se ne razumijem u to sam tu procitao zadnjih 30ak stranica ove teme i koliko sam skuzio, za cjenovni rang koji on cilja (1000-1500 kn) se vrte kao preporuke 3 tableta:

PRESTIGIO MultiPad 5880 Duo
LC POWER Tyon Mira-2
Coby Kyros 1126 (odnosno 1125 3g)

Ne znam da li mi je koji promakao.

Ono sto bi on htio je da je novi (znaci, iz ducana, a nista njuskalo i slicno), da moze na njemu gledati slike i eventualno surfati i primati/slati mailove. To moze manje-vise na svakom, koliko sam skuzio. 3G mu nije toliko bitan, znaci ne mora biti ugradjen, mozemo i preko sticka kasnije to rijesiti.
No, ono sto je zapravo najbitnije je da moze, s obzirom da radi na terenu, njega kasnije koristiti kao fiskalnu blagajnu. Znaci, da moze na njega spojiti preko USB-a mali pisac i onda na taj nacin pisati i izdavati racune.

Sa stajalista dimenzija, pretpostavljam da je tu bolja opcija (jer ima cevape od prstiju) da ima sto veci zaslon, 10'', sto bi znacilo da Prestigio otpada (iako ga on preferira jer je za tu marku cuo). No, ne znam sa tehnicke strane za potrebe same fiskalne blagajne da li postoji jos neka caka koju ne mogu uociti.

U svakom slucaju, svaki prijedlog je dobrodosao.
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom