Pogledaj jedan post
Old 16.05.2013., 16:53   #92
Ma pusti sto ti tko tu pise vecina ih je maloumna i izfrustrirana.
Mozda sam i ja bila bezobrazna, ali mrzim nepravdu i kad se ljudi ponasaju cudno prema onima koji bi dali sve za njih. Gle pusti mamu, sestru, frenda. Nekad su ljudi okrutni, ljubomorni, posesivni. Rekla si da on nije imao vezu, e pa nekad je ljudima tesko prihvatiti kada netko vise nije dostupan jer se zaljubio, ne mozes tu nista. Jednostavno takve ljude trebaizbjegavat. Ja sam fer i korektna prema svima. Ne vole me svi, nit ne ocekujem,jedino sto ocekujem od ljubomornih ljudi je respekt i to je sve kao sto i ja svakog respektiram i fer sam.
Jedino sto mozes napraviti takvim ljudima je da kad su kreteni prema tebi, samo im pokazes da si bolja od njih i ponasas se fer i dobro prema njima, ne vracas im istom mjerom vec suprotno Prcanje! Da osjete griznju savjesti. Pozovi mamu i sestru na rucak i budi fina prema njima bude ih pogodilo, tak i prema frendu budi fina i pristojna. Nazivcirat ce ih to A ti ces se osjecat super! Mozda shvate da su jadni.
Napisala sam ti sto bih ja u postovima iznad, al mozes pisat svasta tu, a kad se dogodi meni j....ga ne znam sto bih. Razumijem da je tesko.
Jos cu ti jednom reci ako si sretna sada, ako mozes raditi kompromise, neka!
Sretno!
__________________
Dimmi cos'è cos'è che batte forte forte forte in fondo al cuore..

Zadnje uređivanje Ricarda Gasquet : 16.05.2013. at 16:58.
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom