Pogledaj jedan post
Old 08.06.2017., 03:10   #24
Quote:
tommycro kaže: Pogledaj post
Moja supruga je imala tešku astmu dok je živila u Slovačkoj u dijelu gdje ima puno tvornica i u blizini cementare te tvornice auto guma, po nekoliko tjedana svakih par mjeseci je bila u bolnicama stalno nosila sa sobom onu pumpicu i redovito kašljala krv konstantno, kad se je preselila u HR točnije na otok Pag od kud sam ja danas više nema nikakvih simptoma nikakve lijekove ne uzima, bacili smo pumpicu ponekad blago periodički zakašlje i to kada živimo u Zagrebu tijekom zimskih mjeseci, i ti mali simptomi nestanu kada joj dam Omega 3 kapsule i Vitamin C, konkretno od Solareya vitamin C sa Echinaceom periodički nakon toga je opet apsolutno zdrava, ali čim u poljeće oko 5 mjeseca dođemo na Pag niti omega joj nije potrebna..jednostavno je potpuno zdrava...

evo iz ovoga možete saznati kako se liječi astma.. za one koji ne mogu doći na more zbog bilo kojeg razloga preporučam posjete slanim sobama a postoje i slane spilje...u kojima udišete slani zrak.. ili čak ima i aparata za aroma terapiju odnosno kupite aroma difuzer za kućnu aromaterapiju unutra ubacite sol i neko eterično ulje i liječite se kod kuće... od biljaka se da spraviti ljekoviti čaj a biljke su plučnjak, podbijel, korijen i listovi sljeza ima i drugih..

Prirodni pčelinji med sa matičnom mliječi, propoliosom i cvijetnim prahom jer također lijek za sve bolesti, s tim da sa peludi treba biti oprezan kod alergičara...

Zaključak:
Astma je u biti autoimuna bolest kao i sve druge nastaju zbog oslabljenog imuniteta ili nedostatka vitamina i minerala, preporučam sunčanje kod svih takvih bolesti jer se na prirodan način sintetizira Vitamin D, a poznato je da je nedostatak tog vitamina uzročnik mnogih autoiminih bolesti kao što su multipla skleroza te astma.. što više na suncu, more sol i pravilna prehrana, a astma će nestati..


Nadam se da sam nekome pomogao ...

Pozdrav
Tomislav
Sve je tacno.

More i slana soba jesu jedan od načina da se pomogne u liječenju astme.

Kod nas, u Srbiji postoji Soko-banja, gdje se uspješno liječi ova bolest, ali ne ekspresno, nego redovnim odlascima (vise godina zaredom)... putem udisanja nekog prirodnog gasa, nisam sigurna kako se tačno zove...

Meni licno pomaže čaj od PODBJELA (ne znam postoji li neki hrvatski naziv), kao i od PLUĆNJAKA. MAČJA KANDŽA (u vidu kapi ili kapsula) je takodje lijek za astmu, prirodan...

Za borove iglice sam nešto načula, ali ih nisam koristila.

Puno sreće!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom