Pogledaj jedan post
Old 14.01.2018., 20:24   #1999
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Kako su mi digli tlak, ispričala sam to na poslu.
Veli mi kolega da je prije par godina zatvorio kod njih račun. Razlog je bio isti (njihovo neznanje i nekultura)
I veli mi on, kao šlag na kraju dobije nakon par godina što je zatvorio račun obavijest da su mu odobrili minus od par tisuća kuna po istom tom zatvorenom računu Lud, zbunjen, još luđi

Mene samo zanima na temelju čega oni zapošljavaju i educiraju ljude?



Baš gledam neki dan reklamu kako su moderni, kako možeš platiti samo ako se uslikaš mobom...ma možeš imati svemirsku modernu opremu, sve je to badava ako su ti djelatnici koji tamo rade sa ljudima koma.
Djelatnici u Zagrebačkoj banci ne prolaze nikakve edukacije. U tome je problem.
Nakon dobivanja posla dva tjedna se sjedi uz nekog na šalteru i gleda se što se radi, treći tjedan sam radiš - a kolega pomaže, a četvrti tjedan se počinje samostalno raditi bez ikakve edukacije uopće da prepoznamo lažne novčanice ili generalno konkretne strpljive edukacije, nego se pred klijentom uči u onoj buci od poslovnice kako npr. napraviti inozemnu doznaku.
Starije obiteljske bankarice i osobni bankari znaju detaljnije i više jer rade duži niz godina.
Ovi koji su na šalteru mogu biti skroz novi, a znanje im ovisi u tim početnim fazama o tome koliko je neki od kolega bio zainteresiran da im detaljno prenese znanje uz uvjete za prijenos znanja u poslovnici pred 40 ljudi.

Jedina edukacija koja se prolazi u sjedištu na Jankomiru je o vještinama prodaje jer svaki dan se pred svima izlaže tko je koliko prodao. Sjećam se da kolega nakon što je pola godine radio nije znao zatvoriti račun točno, starija kolegica ga je opomenula pa što to radiš, a zatvarao je na taj način račune 6 mjeseci. Znači upitno je je li svim ti ljudima na kriv način na koji je radio uopće zatvorio račun.

Puno je detalja i znanja koja netko na šalteru treba imati, ali kako ne prolaze nikakvu edukaciju (jer direktorima je jedino bitna prodaja, tako se i vode poslovnice, kao Sektor Maloprodaje) u principu se uči na leđima klijenata metodom pokušaja i pogreške.
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom