Pogledaj jedan post
Old 14.01.2018., 20:28   #2000
Quote:
Fitz kaže: Pogledaj post
Ja nisam tvrdio da išta znam o tome osim što sam prenio članak s jednog lokalnog portala. Vidiš da sam stavio smajlić za upitnik, nisam rekao ni da su lopovi ni da pojma nemaju, nego sam ukazao na nedosljednost. Što se kamata i radnog vremena tiče, ako autor članka ne laže, on je ušao dok je banka bila otvorena i radno vrijeme je trajalo još nekoliko sati nakon njegovog posjeta.

Ako čovjek taj svoj novac nije smio prebaciti s računa u HR na račun u DE (volio bi znati zašto, može i neki link, ali ako je odgovor preopširan ne treba se mučiti), zašto su mu onda to bez pogovora napravili u drugoj poslovnici iste banke? Ja sam osobno bio mišljenja da mu je bolje bilo to prenijeti u cashu, u dozvoljenom iznosu, nego prebacivati, ali ja sam staromodan i što je najgore, ja sam zadovoljan svojom bankom
Puno puta dok sam radila smo klijentima rekli jedno jer su nam tako rekli kolege, tj. nisu nam objasnili nego u žurbi paušalno prenijeli informaciju koju onda netko od djelatnika krivo shvati te i klijentu da krivu informaciju. Ne iz zlobe, namjerno nego jer bolje ne zna.
U drugoj poslovnici na šalteru možda radi netko već duži niz godina i on ima pravu informaciju.

Nisu ti ljudi na šalteru krivi, bace ih u vatru bez ikakve edukacije, a detalja koje moraju znati cijela hrpa, treba uvijek provjeriti sa nekim starijim, ali kako je u poslovnici ratno stanje, taj kojeg pitaš isto može biti nadrkan i nezainteresiran za prijenos znanja pa nažalost na kraju najebe klijent.
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom