Pogledaj jedan post
Old 17.04.2011., 23:18   #193
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Vidim ja tko skakuće zbog haških presuda i zbog generala zar to nije očito.
Izgleda da te negdje neki bosanac dohvatio ili ti stao na žulj čim si tako ogorčen na njih. Kao što je i vrapcima na grani poznato Hrvat je Hrvatu najgori dušmanin. Mene bi bilo stid rugati se nečiijoj patnji i nevolji. Ali kao što se rugaš Posavini i protjeranim posavcima Hrvatima isto tako misliš i za Vukovar i protjerane vukovarce takvim kao tebi ništa nije sveto.
Ne,rugam se daidzama iz posavine..koji su pobjegli pod skute matera i zena u bijeli svijet,a sad prvi seruckaju o prodaji..

a kad vec pitas..pola rodbine u 108 brodskoj je bilo u posavini..rodjak poginuo kao pripadnik 101 hvo bosanski brod..

kako bi mogao mrziti Hrvate bosanske posavine?..citav niz mladica koji su zivot ugradili u ovu nasu Hrvatsku..narocito oni iz Dervente..

Vidis,prezirem i ne mogu smisliti one koji su pobjegli sa svoje rodne grude i za cije guzice se borili brodjani,osjecani,rijecani,goricani i ostali..a danas seru protiv tudjmana i vriste o prodaji,iako je franjo osobno poslao sve navedene brigade u bosansku posavinu..
ne samo to,naoruzao je osobno domaci hvo i pruzio im svu mogucu pomoc..uostalom,srpska propaganda je obilato koristili pomoc koju franjo davao hrvatima bosanske posavine,da kroz svoju diplomaciju rasiri pricu o agresiji hrvatske na bosanske srbe..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom