Pogledaj jedan post
Old 08.09.2004., 12:01   #12
Quote:
Fosil kaže:
Činjenica je da se naše magistre ne pridržavaju pravila, koje nalaže da bi takve lijekove smjele izdavat SAMO na recept. A morale bi. I činjenica je da je Xanax jedan od lijekova za koji su i narkomani jako zainteresirani, pa bi s time čovjek trebao biti oprezan.
I ne samo xanax. Klinci u mom kvartu žderu fino tramale i zalijevaju pivom. Poanta je u tome da, ukoliko ti doista treba nekakav lijek/tableta ideš kod liječnika i dobiješ za njega recept. Primjerice, ja uzimam tramale za menstrualne grčeve jer niti jedan drugi analgetik ne pomaže. Moja doktorica opće prakse na temelju preporuke specijalista mi uredno da recept. Ukoliko mi se desi da baš ostanem bez njh, a ćope me bolovi - odem u apoteku i predočim povijest bolesti.

Zato velim, ljudi koji se apriori zanimaju kako nabaviti tablete bez recepta - uzimaju pilseve na svoju ruku. I ekskjuz maj frenč, za mene oni nisu ništa bolji od ekipe koja kupije akinetone "na crno". Jer ne znam zbog čega bi se itko inače "spuštao na taj nivo" - zašprehavanja apotekarki i slično.

Mislim, kad već govorimo o tome da li je nešto moguće ili ne, naravno da je uvijek moguće. Ako si spreman u apoteci odglumit epi-napad, vjerujem da će ti dati antiepileptik bez recepta. Međutim, uđeš li mrtav-ladan i bez ikakva objašnjenja zatražiš dvije kutije xanaxa, kao da si po aspirin došao - e to bogme baš i neće proći.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom