Pogledaj jedan post
Old 30.01.2012., 11:26   #10
Android i aplikacije su nesto novo za mene, mob (lg p350) imam tek kratko i polako se ucim, igram, skidam, stavljam, proucavam... procitala sam cijelu temo o aplikacijama, problemima, savjetima, citam FAQ, citam dalje nove teme, ponesto zapisem, popamtiti se ne moze sve. Dosta toga sam skinula s marketa (neke stvari su mi duple, pa ih treba maknuti, kad vidim koju bih zadrzala), uglavnom, nije dosadno.
Vidim hvale dosta svi taj GO Launcher...nisam do sada dokucila koje su njegove mogucnosti (to tek treba isprobavanjem valjda), bila sam ga skinula s marketa, pa mi se odmah sve poremetilo, promijenilo...pa sam se preplasila, da necu znati/moci vratiti se na staro, pa sam ga odmah i deinstalirala. Zbog toga mi treba savijet, za pocetak, kad se to skine, sto i kako raditi...gdje u postavkama pronaci mogucnost vracanja na staro, odabrati izgled telefona. Ne bih htjela da mi se izgled odjednom promijeni i sve nestane, a na novom se ne znam snaci...je li moguce kombinirati oba....jednog koristiti, s drugim se upoznavati, pa onda kasnije odluciti jednog eventualno maknuti...ili dodati neki treci?
Dakle, kako instalirati taj GO Launcher, ali da se mogu nekako snaci i vratiti na svoj stari izgled, a GO polako proucavati i koristiti samo povremeno...dok ga ne odlucim staviti kao jedinog (kako to napraviti?) ili izbrisati?
Hvala
kajpa is online now  
Odgovori s citatom