Pogledaj jedan post
Old 01.10.2012., 20:11   #14
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Ostajem pri tome da je krema bezobrazno skupa, obzirom na sastojke koje sadrži.
Svi udžbenici navode da mentol i borna kiselina nisu sastojci prilkadni za dječju kožu.
Iz dječje kreme je davnih dana zabranjena upotreba borne kiseline, a ovdje se preporuča upotreba za dojenčad

Dr Felix ako imate puno povjerenje u ovu kremu molim vas da me educirate, tako da je mirne duše mogu prodati za dojenče od 2.mjeseca.
Ne, poštovana, na taj dio se nisam referirao (uporaba u dojenačkoj dobi, borna kiselina), niti sam napisao da mislim suprotno, nego na dio o kortikosteroidima, a u smislu da me začudilo kako je moguće da, ukoliko je pripravak "prošao" testove koje je prošao, još uvijek postoje spekulacije u tom smislu.

I s obzirom da Vi, kao osoba iz struke, navodite da su takve sumnje opravdane, postavlja se s pravom onda pitanje što se sve nalazi u pripravcima koji dolaze na tržište i kako je moguće da se takav pripravak, za kojeg osoba iz struke iskazuje sumnju, nalazi u ljekarnama i da ih upravo farmaceuti u ljekarnama prodaju.

Nisam mislio loše o Vama, niti o Vašem znanju, nego sam samo izrazio veliko čuđenje kako je takvo što moguće i postoji li onda svojevrsni razdor unutar Vaše struke po tom pitanju kada se, kao što rekoh, pripravak može kupiti i u nekim ljekarnama, a izdaju ga farmaceuti.

Inače, ne zagovaram primjenu navedene kreme niti sam je ikome ikada preporučio.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom