Pogledaj jedan post
Old 06.04.2011., 02:37   #10
Quote:
maq kaže: Pogledaj post
Ah da cini mi se da je"hrvatski jal" neka misao vodilja svim frustiranim magistrima. I inima. Koji misle da su ulovili Jahvea za jaja samom svokom pojavom. Ozbiljno, wtf, covjek ti je ponudio posao takav i takav, imas pravo reci hvala, dovidjenja. Jel to razlog da tu otvaras teme i pickaras? Da covjek nije sposoban, ne bi bio tu gdje jeste, a dio sposobnosti je i prepoznati kadrove od kojih ce imati koristi.
Ja se slažem da hrvatski jal postoji no zapitaj se dali je netko jalan na ivicu kosteliča ili nekog drugog tko je mukom gradio ono što sad ima , ma netreba bit ni mukom neko poštenjem i radom mislim da je takvih ljudi jako malo ono kaj je bit u ovom postu je da su ljudi jalni n akriminalce koje mediji prozivaju svecima i uspiješnim poduzetnicima da daj debil nema monopol na tržištu vjerj mi da bi uzimao ljude sa fakulteta za neke druge poslove a ne za punjenje polica isto tako da nisu sj.. hr državu plače bi bile puno veče ..ja sam osobno jalan na tog glupog kriminalca i iskreno nebi imao protiv da ga se zatvori u zatvor i uzme mu se imovina..

svi vi koji imate završen fax ako nemate veza kaj će vam ? ko da se nekaj tam i može naučit osim prodavanja magle
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom