Tema: Međugorje
Pogledaj jedan post
Old 03.06.2004., 16:08   #68
Bila sam cesto tamo i opet cu cesto ici. Imam i mnoge prijatelje iz tog mjesta.
Vjerujem da je Medjugorje nastavak Lourdes-a, Fatime itd.
Tko se shali na racun Medjugorja nezna da su Gospina ukazanja veoma cesta u vec 2.000 godina krscanstva. Na dosad preko tisucu mjesta su bila ukazanja (na svih pet kontinenata); cijeli Mexico se obratio ukazanjima Marijinim u Guadaluope (sto je danas najvece hodocasnicko mjesto sa 20 miliona hodocasnika godisnje, kojeg ni Fatima i Lourdes ne mogu stici)
A zasto ukazanja? Jer krscanska vjera je ziva vjera; i zivi iz objava, zivog krscanstva, karizma i svetosti a Bog u posebne trenutke povijesti salje u odredjena mjesta svoju posrednicu, majku Krista, koja je bila i posrednica za njegovo rodjenje, da pripremi svijet za ono sto dolazi.

Ili kako je Louis Louchet to opisao;
Marijina ukaznja su kao crvenilo sunca kada jutri izlazi, koje zemlju koja je u tamnosti obasjaju. Prve su iskre svjetlosti i tajanstveno priblizavanje znakova, koji su pretece za triumf Onog, koji ce doci.

Zasto Marijina ukazanja? Aktualno sa kath.net (na njemackom)
http://www.kath.net/detail.php?id=7765
__________________
Prije nego što si bio začet, čeznula sam za tobom. Nosila sam te pod svojim srcem, nisam te još niti vidila, a već sam te volila. Tek si se rodio a već sam bila spremna umrijeti za tebe.
To je tajna života.
novamama is offline  
Odgovori s citatom