Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 21:08   #133
Mislim da je i tebi konacno jasno da ne postoji najbolji kamion, vec samo tko što želi to i kupi, kada vidiš ovo šarenilo koje si sam objavio. Svatko je u necemu bolji, recimo renault, koji je po meni lošiji od actrosa ali je lakši od njega cak 480kg i ima vecu nosivost za 480kg od njega Također ima najniže održavanje po kilometru cca 9 centi manje po kilometru od Actrosa, kao novi je jeftiniji, zar ga to cini boljim od Actrosa, ne vjerujem, ovo je još jedan dokaz da ovakvi podatci i testovi nisu relevantnji da ih se ne treba shvcati doslovno.
Uzmimo na primjer stralisa koji po ovim podatcima ima najmanje troškove servisa(i od Scanie i od Mercedesa), međutim što bi se dogodilo da na vrijeme nije sprijecena veca šteta kod njega.
Niti statistike nisu na strani actrosa, i to još i onda kada tekst prevodi njegov ljubitelj

Jedino upitno mi je to što je mercedes ovdje kao novi najskuplji, dobro tu je i doplata za njvecu kabinu megaspace od par somova eura ali opet previše.
Mp1 kao novi s visokom kabinom, retarderom , i puno opreme je 00/01 bio cca 78 000E
mr.navigator is offline  
Odgovori s citatom