Pogledaj jedan post
Old 20.02.2005., 20:51   #11
DJ_Beli12
Istina nema stanište u subjetivnom, pa tako ni u pojmu LAŽCA. Stanište, a time i sadržaj Istine, nalazi se u SINGULARNOSTI.


a cime to potkrepljujes?
nou hard filings ali trazis od mene da ti vjerujem...

geza:
Prvo da pohvalim model komuniciranja. Korektno je citirat, a zatim komentira, ili tražiti argument, ...čime potkrepljujem ? Ako nisam u stanju potkriepiti ili argumentirati svoje gledište onda je riječ o lupetalu.
Dakle, ovo ti mog odgovora. Imam na raspolaganju " miljun dokaza ", izabrat ću samo nekoliko koji mi se čine uvjerljivi, razumljivi i vjerodostoni za svakoga.

Mi funkcioniramo putem optičkih utisaka i optičke percepcije. Sve slike svijeta od iskona do danas, ma koliko bile velike ili male, ili ma koliko ih bilo, sve su prošle kroz ljudsko oko. U našem oku, kao i u objektivu foroaparatu je optički fokus, što je granica između POZITIVA I NEGATIVA SLIKE. U optičkom fokusu sve pozitiv slike svijeta se sažimaju u " jednu točku " u kojoj nestaju, i iz koje izlazi negativ slike, koji je u cjelosti inverzija pozitiva.
Svaki doživljaj, ili spoznaja samo s pozicije pozitiva, ili negativa, je pozitivno ili negativno subjektivana, poluistina je, ili je neistina. Tek s pozicije fokusa, odnsono s pozicije točke inverzije pozitiva u negativ i obratno javlja se Istina pozitiva i negativa.

Ovo što je rečeno za optičku percepciju vrijedi u svemirskim razmjerima za CRNU RUPU. Opisao sam to u topiku o DOGMI, koristeći fizikalni, nedavno na TV - u pokazani, " Land arat ".

Naravno velko područje dokaza je magnetizam i inverzija magnetnih polova, ili polova općenito.

Točka inverzije jest Singularnost!

Mislim da je ovo dovoljnoi za potkrijepu. Tradicionalni pojmovi istine i laži se nadilaze u nelineranoj četvornoj percepciji, a ta paercepcija kaže da su tradicionalni pozitiv i negativ zapravo inverzni odnos pozitiva / negativ i negativa / pozitiv.
Treba li još dokaza?
__________________
geza
geza is offline  
Odgovori s citatom