Pogledaj jedan post
Old 17.04.2011., 14:15   #11
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ah znači BAN je bio tvoja privatna veza?
Hvala baš sam se odmorio!

Ne vraćam ja nikome ništa, da tehnička strana se odnosi na mase kao takove....to je ok......ALI Za drugo JE POTREBNA VOZAČKA BE kategorije.

To što NISU imali problema ne znači da su u pravu! Da se kojim slučajem dogodi prometna nesreća tretirat će se kao da su vozili BEZ POLOŽENOG VOZAČKOG ISPITA....a to znači PUNA KRIVNJA i problemi sa osiguranjem i isplatom štete oštećenima!

To što su naši prometni policajci isto tako nestručni i za kojih par životnjica progledaju kroz prste isto tako ne znači da ne TREBA BE kategorija!

Baš me zanima što korisnik DROT misli o tome kad se zaustavi vozača tako....

da ima priključno vozilo >750kg NDM a nema uz B još i E kategoriju vozačke dozvole????? Pri tome je svejedno jel to kamp prikolica , teretna prikolica ili vuče gliser!

Nemam ja nikakve veze s tvojim bannom, nemoj mi to naturavati. Čak sam ti odgovarala na post nakon što si bio banniran, a da nisam ni skužila da jesi. Ja se s takvim stvarima ne služim. O bannu po pravilima foruma koliko sam ih čitala odlučuje moderator na temi, a valjda je imao razloga da ti ga dodijeli.
I mene zanima što bi drot13 rekao pa se nadajmo da će se javiti
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom