Pogledaj jedan post
Old 22.02.2017., 17:49   #42
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Meni bi samo ovo kaj si napisala bilo dovoljno za razvod i to ne samo radi seksa.

Moja partnerica mora biti: otvorena, iskrena, predana, seksualna, treba teziti rjesenju i treba biti nesebicna.

Ja u tvojem upisu ne vidim da je on ista od toga.

Ne velim da se trebas razvesti i mnogi moje stavove smatraju radikalnima, ali kad su partneri takvi kako sam nabrojao onda veza tek moze biti prava i dugorocno sretna.
Dinamika sretnih veza je vrlo jednostavna, nesretnih pak nije jer je cesto previse toga nejasno.

Zakaj si se udavala i imala dvoje djece sa tipom kojem se ne seksa?
Teško je meni sad preko mobitela sve opisati i na tipkati da objasnim naš odnos. Ja ovdje sad iznosim samo negativnu stranu. Polje na kojima nema problema nisam spominjala. Ne tražim ja idealno jer to ni ne postoji. Ranije nisam ni mislila da je sex toliko bitan, pa sam mislila da su to faze, pa jedna trudnoća, pa beba, pa ubrzo druga trudnoća (čak ni tu nisam imala sreće pa se oba puta zalomi iz prve😂😂&#128514 i tako godina za godinom..
Sad opet netko može reći da ni druge stvari na funkciju ioni raju ako on nema povjerenja u mene da mi kaže što ga muči itd..
Sve sam ja to već prošla i analizirala. Ali osim navedenog, moj brak je za mene sasvim zadovoljavajući. A kad bi se riješio problem u krevetu, to bi se boravilo pozitivno i na drugim poljima... Vjerujem
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom