Pogledaj jedan post
Old 20.03.2017., 17:39   #29
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali zvučiš kao osoba koja je jučer skužila da posjeduje vaginu i želi je pokazati cijelom selu, no boji se da zbog toga ne završi u paklu/na lomači. O seksu se diskutira na LjES-u ili Drušvenim znanostima, ovisno o tome na kojoj razini želiš razgovarati.

Religijsko podčinjavanje žena vrlo je ozbiljna tema kojoj ne bi trebalo pristupati pozivajući se na davno opovrgnute, pseudoznanstvene budalaštine, kao ni na njuejdž spikice o neiscrpnoj orgazmičnosti žena koje štimaju samo u teoriji, ali ne i u praksi - nekad treba skuhat ručak, otići na posao i tako to. Ili i te radnje smatraš patrijarhalnom zavjerom?
Oprosti a ti zvučiš kao osoba koja je isfrustrirana svojom seksualnošću, tema nije to što ti pišeš, premda očito da ne možeš prihvatiti/shvatiti, već drugi puta si se uhvatila vrijeđanja na osobnoj razini(mene). Molim moderatora da to uzmu u obzir.Gdje god se nalazila ova tema imala si primjedbu na nju+što si mene osobno vrijeđala.Više mi ne pada na pamet da ti se obratim. Poz
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom