Pogledaj jedan post
Old 20.09.2012., 23:59   #985
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
Malo to ima veze sa prašukušukunbabom nego više s samim crtama lica koje određuju bijelca. Gledao sam neki dokumentarac od argentinskim navijačima i njih 70 % imalo je sitne kose oči kao kod indijanaca koje jednostavno dolaze do izražaja. A ti imaš kod nas ljudi kojima su preci bili možda Turci ali u stalnom miješanju s domicialnim stanovništvom uzrokuje nestanak tih nekih crta a onda ne bi niko ni skužio da ima neke turske gene dok on sam medicinski ne provijeri, ali se kod njega na licu to ne vidi nego izgleda kao tipični europljanin. Nadam se da si skužio šta sam mislio.
E vidiš, i ja sam gledao Argentince na stadionima, njihove igrače, pa i njihove slike na internetu i oni mi izgledaju prilično europeidni. Sitne kose oči? Ima i toga, ali si ga s ovih 70% debelo pretjerao. No tu mi je čini se već psihologija u pitanju.
Ali ajde pazi sad ovu igru. Za pokus, možeš stavit slike recimo talijana na Stormfront, ali možeš čak probat i sa slikama hrvata i lijepo napisat da su to brazilski bijelci. Znaš kakve ćeš komentare dobit? Vidi ovog sefarda s grbavim nosom, ovaj crnooki ti je čisti mestik, a ovaj plavooki sa rudlavom svijetlom kosom mulat.

Bubba Zanetty is offline  
Odgovori s citatom