Pogledaj jedan post
Old 26.02.2008., 10:01   #35
imam par pitanja.
vak radim u jednoj gradskoj firmi.I kome god od njih u upravi se obratis nitko poima nema.Vrsi se mobing nad nama radnicima samo sto se nitko to ne usudi rec zbog tog kaj se boje otkaza.kada smo im rekli im na sastanku rekli sta nam rade naravno rekli su da nije istina da mi zmisljamo.projeti nam se da ako se budemo jos zalili a ce nam bit gore vise nego sto je . molim vas moramo ih pitat kad mozemoida li mozemo ic sijest pet minuta. ne smijemo se razgovarat na hodniku odma zabusavas i nis ne radis zaobilazis posel galami se na tebe ako jedan covijek radi a drugi ne s tim da je taj svoj posel napravil itd.Ja sam htjela snimit taj razgovor i ici nekome iznad njih to pustit kao dokaz al sad vidim da je to kazneno dijelo pa sva sreca da nisam. Sta da se napravi u vezi toga.
trazila bi premjestaj sa tog obijekta na neki drugi da li ja moram navesti razloge zasto trazim premjestaj.naravno trazim radi mobinga a ne zelim imati nikakve komflikte sa naredjenima jer su toliko ljigavi da grrrrrrrrrr. i znam kad bi se opet sastali da bi opet govorio lazi i nadrapali bi svi ostali u toj firmi bilo bi im jos gore nek kaj je.
ja sam na ugovoru o radu da li oni meni mogu dati otkaz za moje prigovaranje . prijeti nam se i otkazima.
molim vas pomozite ili recite gdje da pogledam taj zakon o tome.koji je to
Flayer1 is offline  
Odgovori s citatom