Pogledaj jedan post
Old 04.10.2009., 05:12   #279
He, he , šadi znanstvenik

Čovek ga lepo pita :

Quote:
Kako ona ”zna” koje ce materije proizvoditi kako bi odredila celiji hoce li biti nervna ćelija, ili ce biti kostana ili krvna celija ili bilo koja druga? Kako ona ”zna” kada ce celija umrijeti kako bi ostavila prostor ostalim celijama da nastave ciklus?
i on onda na to lakonski odgovara:
Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
To zapravo sve mozak kontrolira...
Mudro nema što , mislim to je ok kad vidiš mene da komuniciram sa enky, i odgovore na neka njena pitanja. No to je u našem slučaju sve u sveri zabave, doskočica i nadmudrivanja.

U tvom slučaju je riječ o čistom glupiranju, tragično je za tebe što misliš da pametno nešto argumentiraš, mislim ima te neke evolucione logike, kao:

Lupam, lupam pa ispat će nešto

Btw. Pitao sam profesora šta u osnovi mentalne aktivnosti(svijesti) hemijska reakcija dakle aktivnost materije iz koje proističe nematerijalna misao-ideja ili je predhodnica ideja kao nematerijalni entitet koji izaziva kretanje materije koje se manifestirau materijalnom kao moždana aktivnost koju evidentiramo npr na MR-u. Vidiš on se nije pravio pametan poput tebe, jer je učen i znanje mu ne dozvoljava da priča gluposti. Jednostavno je rekao to ne zna(mo). Za tvoju informaciju ako smo posljedica nasumičnih kretnji materije, koja nisu nasumična nego potpuno determinirana od Big-benga onda nema priče niti o slobodi i tako dalje ..... Dudovu ti rakiju Novo Pazarsku fataj se moderatorskog pendreka il šivanja farmerica, pusti se znanosti od oka i moglo bi bit čini se,... ne sramoti nam Sandžak
insaninside is offline  
Odgovori s citatom