Tema: Policija
Pogledaj jedan post
Old 23.11.2009., 18:25   #12
Quote:
Azriel_ kaže: Pogledaj post
Zakon o policijskim poslovima i ovlastima, ciji sam ciji sam clanak citirao, objavljen je u Narodnim novinama broj 76 od 01.07.2009. godine, odnosno to je trenutno vazeci Zakon, ne stari

Btw. sto si mislio dobiti time sto si pokusao (neuspjesno) citirati jedan od mojih akademskih stupanjeva i sto bi trebalo znaciti sec ?
kao što vidiš gore navedeno od kolega nemaš ti pojima o životu i radu policije i njihovim odlukama koje moraju donijeti u sekundu, dvije nitko ne osporava tvoje titule koje imaš ali nemoj nekog blatiti, dao sam ti primjer pa mi odgovori. Lako je biti general poslije bitke (stara narodna) stavi se u situaciju policajca, najvjerojatnije je tvoj najuzbudljiviji dan na poslu kad sjediš negdje u uredu i gledaš po internetu policiju i njihove filmiće, JA te ne omalovažavam niti vrijeđam ali ti želim reći da nemaš pojima o policiji niti o policijskom poslu i zato nemoj blatiti nekoga koga ćeš prvog zvati kad ti neki klinci stan do tebe naprave tulum da ne možeš spavati, kad te idiot bude stao vrijeđati i ne daj bože fizički napadne kad prelaziš cestu gdje nije zebra, i gro stvarčica na koje budale samo čekaju da normalne ljude napadaju i vrijeđaju to sam ti želio reći a za tvoje titule se ja ne brinem i želim ti da ih imaš 100 puta više kao i svojih akademskih čega već.
__________________
master smoogj please may I write, please master smoogj !!!
killerknez is offline  
Received Warning